ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ

ВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ

Всім відомо, що відпочинок на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії друзів – ідеальний варіант проведення вихідних, особливо в таку пору року як осінь.
Минулих вихідних студенти ІІІ курсу спеціальності «Хореографія» разом із своїм куратором, викладачем кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергієм Володимировичем, провели незабутній суботній день в лісі біля «осташівського» ставу.
Веселі забави, гарний настрій, море позитивних емоцій та смачні сосиски на грилі, саме така атмосфера панувала в теплому колі спілкування на відпочинку.

Гарно проведені вихідні – гарант плідного навчального тижня! Саме під таким девізом відбувся відпочинок студентів.

ВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ