ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ «В УМАНЬ – З ІЗРАІЛЮ»

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ «В УМАНЬ – З ІЗРАІЛЮ»

Шановні викладачі та студенти! 16 вересня 2014 року о 15.00 у приміщенні картинної галереї Уманського художнього музею відбудеться презентація художніх творів Віктора Бриндача, Андрана Жудро, Анни Зарніцької «В Умань – з Ізраілю».
Організаторами виставки виступили Відділ культури і туризму Уманської міської Ради, Уманський художній музей та кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Ми чекаємо на Вас!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня свій День народження відзначає обдарований та творчий музикант, високопрофесійний концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Патокова Оксана Іванівна. Шановна, Оксана Іванівна! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого

ВІДБУЛАСЯ IІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ВІДБУЛАСЯ IІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

20-21 жовтня на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася IІI Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Участь у конференції взяли

ВИПУСКНА  АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА  АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»