ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 24 жовтня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

КОНФЕРЕНЦІЯ МИСТЕЦЬКА ОСВІТА

Тематичні напрями конференції:
1. Філософський аспект мистецької освіти.
2. Гуманізація мистецької освіти.
3. Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
4. Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
5. Інтеграція в системі мистецької освіти.
6. Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
7. Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.

Організаційний комітет планує видрукувати: тези – у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи»; статті – у періодичному науковому виданні Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Проблеми підготовки сучасного вчителя», що входить до Переліку фахових видань України (Бюлетень ВАК України № 4, 2011 р.), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (постанова президії ВАК України від 23 лютого 2011 р., № 1–05/2)

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська, німецька.

Увага! Термін подачі матеріалів для публікації продовжено до 26 вересня 2014 року!

Чекаємо на плідну співпрацю!

З повагою оргкомітет