ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНДИВІДУАЛЬНА ТРАЄКТОРІЯ НАВЧАННЯ. ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОП МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ОС МАГІСТР (1 КУРС) ЩОДО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ДИСЦИПЛІН

Відповідно Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору (спеціалізації) в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (2016) 14 вересня 2023 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу другого освітнього рівня (магістр) спеціальності 025 Музичне мистецтво, представників деканату факультету мистецтв, науково-педагогічних працівників випускової кафедри інструментального виконавства та інших кафедр університету. Здобувачі були ознайомлені з процедурою обрання індивідуальною траєкторією навчання та презентаціями дисциплін з переліку вільного вибору на 2 навчальний семестр. Дисципліни презентували гарант освітньої програми Музичне мистецтво кандидат педагогічних наук, доцент Коваленко А. С., кандидатки педагогічних наук, доцентки Олійник Т.І., Калабська В.С. та старший викладач Сусло Л.В.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТАПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Питання вибору університету та професійної підготовки за обраною спеціальністю завжди на часі для вступників і особливо для студентів коледжів. Викладачі факультету мистецтв Біленький Іван Станіславович, Заєць Світлана Сергіївна, Семенчук Василь

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були:

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВОЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

10 листопада 2022 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми Музичне мистецтво Анатолія Коваленка, к.п.н., доцента кафедри інструментального виконавства зі здобувачами вищої освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво магістерського рівня вищої освіти, які