ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

18 вересня 2023 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на платформі Google Meet відбулася настановча конференція з педагогічної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної та заочної форми навчання.

На конференції були присутні здобувачі вищої освіти, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика та керівник групи Олена Семенова.

Олена Віталіївна наголосила на тому, що практична підготовка студентів є невід’ємним та обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців, який сприяє закріпленню професійних знань, умінь та навичок, що були набуті студентами в університеті та їх поглибленню. Також ознайомила студентів технікою безпеки під час проходження практики у закладах освіти під час військового стану.

Під час конференції студенти отримали установки щодо програми та звітних матеріалів з питань педагогічної практики. Доповідачі висловили сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.

Бажаємо нашим студентам творчих успіхів, приємних вражень та успішного проходження практики!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 3 травня, свій ювілейний, 55-й День народження, святкує талановитий художник і педагог, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Юрій Вікторович Коваленко. Шановний Юрію Вікторовичу! Щиро вітаємо Вас із такою знаменною

28 квітня 2022 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Конференція проходила у

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

29 травня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Білоус Аліса Олександрівна. Шановна імениннице! Вітаючи з нагоди цього свята, від усього серця зичимо Вам щастя, здоров’я, кохання,