20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

18 вересня 2023 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на платформі Google Meet відбулася настановча конференція з педагогічної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної та заочної форми навчання.

На конференції були присутні здобувачі вищої освіти, в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика та керівник групи Олена Семенова.

Олена Віталіївна наголосила на тому, що практична підготовка студентів є невід’ємним та обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців, який сприяє закріпленню професійних знань, умінь та навичок, що були набуті студентами в університеті та їх поглибленню. Також ознайомила студентів технікою безпеки під час проходження практики у закладах освіти під час військового стану.

Під час конференції студенти отримали установки щодо програми та звітних матеріалів з питань педагогічної практики. Доповідачі висловили сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.

Бажаємо нашим студентам творчих успіхів, приємних вражень та успішного проходження практики!

Схожі новини

«Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник – Оксана Прокулевич) здобув Диплом лауреата ІІ ступеня Х Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів», що проходив з

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).