20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ ІЗ ПРОЦЕДУРОЮ «ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ДИСЦИПЛІН»

14 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч із здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр», які вступили до університету в 2023 році, для ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін. На зустрічі розглянули та обговорили ряд питань:

Анатолій Миколайович Король, заступник декана з навчальної роботи, ознайомив студентів з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини». Зазначив права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказав про терміни реєстрації заяв.

Ольга Вікторівна Бикова, гарант освітньо-професіної програми «Хореографія», ознайомила з «Переліком дисциплін вільного вибору кафедри хореографії та художньої культури» та зазначила про можливості вибору дисциплін передбачених освітньо-професійною програмою «Хореографія» для здобувачів спеціальності 024 Хореографія.

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури представили презентації навчальних курсів. Світлана Сергіївна Заєць, доцент кафедри хореографії та художньої культури, ознайомила студентів з дисципліною «Грим». Розкрила перелік тем навчальної дисципліни та зміст діяльності. Ознайомила студентів з «Силабусом» (коротким описом) навчальної дисципліни. Куратори груп спланували подальші зустрічі здобувачів із викладачами для детального ознайомлення зі змістом кожної дисципліни.

Інна Григорівна Терешко, декан факультету мистецтв, націлила студентів на усвідомлений вибір, зазначила про можливі труднощі формування груп. Детально показала процес відкритого доступу на сайті факультету мистецтв до «Переліку дисциплін вільного вибору», «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини».

Схожі новини

РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ «EAST EUROPEAN SCIENTIFIC JOURNAL» ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ РОБІТРЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ «EAST EUROPEAN SCIENTIFIC JOURNAL» ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ РОБІТ

Шановні науковці! Редакція журналу «East European Scientific Journal» (Варшава, Польша) запрошує Вас до публікації наукових робіт. Видання зареєстровано і публікується в Польщі. Публікуються статті всіх наукових областей. Журнал видається англійською,

Шановні колеги! Науково-дослідна лабораторія педагогічної компетентності запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Підготовка майбутнього вчителя в умовах впровадження компетентнісного підходу» (для магістрантів, молодих науковців та викладачів ВНЗ), який проводиться 27 березня 2015