20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою інформування студентів про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ імені Павла Тичини, 14 вересня 2023 року на факультеті мистецтв відбулася зустріч з українськими та китайськими студентами 1 року навчання ОС “магістр” спеціальності: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Гарант освітньої програми “Середня освіта (Музичне мистецтво)” Петро Миколайович Волошин привітав присутніх і виступив з інформацією щодо особливостей освітньої програми.

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій Миколайович Король поінформував учасників зустрічі щодо методичного забезпечення організації вибору здобувача вищої освіти навчальних дисциплін.

Заступник декана з міжнародного співробітництва та куратор 52-і групи Оксана Валеріївна Сухецька ознайомила іноземних студентів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також, вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Для презентації власних курсів, до зустрічі доєдналися викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, а зокрема: Василь Васильович Семенчук презентував здобувачам свій курс “Нові музичні технології”.

Співмодераторами заходу виступили працівники відділу по роботі з іноземними студентами, а саме: Євгенія Сергіївна Процько.

Схожі новини

25 квітня 2018 року в приміщенні Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся VІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На кичері», засновником та ініціатором якого є КВНЗ «Уманський

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ І, ІІ ТА ІІІ ПРЕМІЇ МІЖНАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ АСАМБЛЕЇ ІМЕНІ НАТАЛІЇ СКОРУЛЬСЬКОЇХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ І, ІІ ТА ІІІ ПРЕМІЇ МІЖНАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ АСАМБЛЕЇ ІМЕНІ НАТАЛІЇ СКОРУЛЬСЬКОЇ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ