Головна » НОВИНИ САЙТУ » ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Роздрукувати публікацію
З метою інформування студентів про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ імені Павла Тичини, 14 вересня 2023 року на факультеті мистецтв відбулася зустріч з українськими та китайськими студентами 1 року навчання ОС “магістр” спеціальності: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).
 
 
Гарант освітньої програми “Середня освіта (Музичне мистецтво)” Петро Миколайович Волошин привітав присутніх і виступив з інформацією щодо особливостей освітньої програми.
 
 
Заступник декана з навчальної роботи Анатолій Миколайович Король поінформував учасників зустрічі щодо методичного забезпечення організації вибору здобувача вищої освіти навчальних дисциплін.
 
 
Заступник декана з міжнародного співробітництва та куратор 52-і групи Оксана Валеріївна Сухецька ознайомила іноземних студентів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також, вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.
 
 
Для презентації власних курсів, до зустрічі доєдналися викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, а зокрема: Василь Васильович Семенчук презентував здобувачам свій курс “Нові музичні технології”.
 
 
Співмодераторами заходу виступили працівники відділу по роботі з іноземними студентами, а саме: Євгенія Сергіївна Процько.
 

15 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію