ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою інформування студентів про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в УДПУ імені Павла Тичини, 14 вересня 2023 року на факультеті мистецтв відбулася зустріч з українськими та китайськими студентами 1 року навчання ОС “магістр” спеціальності: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Гарант освітньої програми “Середня освіта (Музичне мистецтво)” Петро Миколайович Волошин привітав присутніх і виступив з інформацією щодо особливостей освітньої програми.

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій Миколайович Король поінформував учасників зустрічі щодо методичного забезпечення організації вибору здобувача вищої освіти навчальних дисциплін.

Заступник декана з міжнародного співробітництва та куратор 52-і групи Оксана Валеріївна Сухецька ознайомила іноземних студентів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також, вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Для презентації власних курсів, до зустрічі доєдналися викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, а зокрема: Василь Васильович Семенчук презентував здобувачам свій курс “Нові музичні технології”.

Співмодераторами заходу виступили працівники відділу по роботі з іноземними студентами, а саме: Євгенія Сергіївна Процько.

МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ РОЖНЯТОВСЬКОЇМАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ РОЖНЯТОВСЬКОЇ

13 жовтня у рамках проведення IV міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:  здобутки, проблеми та перспективи» для студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» відбувся майстер-клас із акварельного живопису члена Національної спілки художників

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”