ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ

ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ

Нещодавно Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста провела практичне заняття з надання першої допомоги постраждалим із студентами мистецько-педагогічного факультету. Заняття проводила інструктор з медичної допомоги Нікітіна Тетяна Олександрівна.

ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ

Щоб кваліфіковано діяти в екстремальних ситуаціях, необхідно засвоїти навички та уміння з надання першої допомоги. Під час проведеного заняття було наглядно продемонстровано практичні підходи до надання першої допомоги.

ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ

Відпрацьовано навички при різних пораненнях, кровотечах, переломах кісток, опіках, зупинці дихання, серцевої діяльності. Студенти вчилися накладати пов’язки, імобілізувати переломи, обробляти опіки, зупиняти кровотечу з використанням стандартних та підручних засобів.

ВЧИМОСЯ НАДАВАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ

Навички надання першої допомоги вкрай необхідні в повсякденному житті, а особливо це питання стало актуальним у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в країні.