ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає високопрофесійний концертмейстер із 25-річним стажем, обдарований та творчий музикант, викладач кафедри інструментального виконавства мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Патокова Оксана Іванівна.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Оксано Іванівно! Прийміть найщиріші вітання у Ваш День народження. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!
З Днем народження!

Адміністрація факультету