ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!

Вітаємо з Днем усіх закоханих, усіх, у кого серце переповнене від кохання! Бережіть любов, довіряйте, будьте терплячі, адже любов – тендітна і потребує дбайливого ставлення. Це велике щастя мати можливість кохати, дарувати один одному радість спілкування. Тоді життя стає воістину прекрасне! Зберігайте Ваші почуття, які гордо іменуються словом Любов! З Днем усіх закоханих! Кохайте і будьте коханими!

ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!

Адміністрація факультету