ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

«АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

8 грудня 2022 року було проведено засідання круглого столу для здобувачів 4 курсу 41, 44-а, 46, 46-а групи.

Модератор заходу, Сизоненко Вікторія Анатоліївна, запропонувала до обговорення тему академічної доброчесності і практичні питання, що стосуються безпосередньо кожного зі здобувачів:

• Як бути доброчесним у навчанні?
  • Що вважається порушенням академічної доброчесності і яка може бути відповідальність за ці дії?

Зупинились на проблемі академічного плагіату та ознайомились з антиплагіатною стратегією УДПУ імені Павла Тичини та запобіганням плагіату при написанні кваліфікаційних робіт з хореографії, тез доповідей, статей.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У 2014 році відзначається 200 річниця з дня народження Великого Кобзаря. 19 листопада студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету відвідали музей Тараса Григоровича Шевченка в с. Шевченковому Звенигородського р-ну Черкаської обл.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУРЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУ

На протязі поточного навчального року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив конкурс на кращий веб-сайт певного структурного підрозділу університету. У структурі мистецько-педагогічного факультету діє два сайти – «факультетський»

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИМІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Здобувачка 2 курсу ОС «бакалавр» за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) ДАРИНА ФАРБАТЮК брала участь у молодіжному обміні «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», організованим Уманський