ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Здобувачка 2 курсу ОС «бакалавр» за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) ДАРИНА ФАРБАТЮК брала участь у молодіжному обміні «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», організованим Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Україна) та Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Метою заходу було Посилення українсько-польського міжкультурного діалогу через вивчення спільної історико-культурної спадщини.

Міжнародний проєкт тривав упродовж першого тижня жовтня 2023 року.

У перший день відбулася зустріч українських та польських учасників проєкту та ознайомлення із програмою.

02.10 – Учасники: зустрілися з викладачами, керівництвом Університету імені Адама Міцкевича та познайомилися з історією, досягненнями закладу; були присутні на інавгурації початку академічного року, провели круглий стіл на тему: «Співпраця України та Польщі у науково-освітній сфері», з метою обміну досвідом роботи та зміцнення подальшої співпраці. Для учасників проєкту було проведено екскурсію до центру шифрів «Енігма» на тему: «Таємниця Другої світової війни» (м. Познань), з метою покращення знань про Другу світову війну.

03.10 – Польські учасники приїхали в с. Дембіна. Де було проведено роботу в командах на тему: «Цікаві ідеї культурного надбання народів України та Польщі» та майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, воркшоп на тему: «Польська та українська кухні: особливості приготування національних страв».

04.10 – Українські учасники виїхали до м. Ґнєзно. Під час переїзду переглядали та обговорювали презентацію на тему: «Відмінності та спільне у розумінні національної культури українців та поляків». Далі зустрілися з академічним складом Інституту європейської культури Університету імені Адама Міцкевича – тема зустрічі: «Умань-Ґнєзно: партнерство крізь роки». Відбулися екскурсії історико-культурними місцями м. Ґнєзно.

05.10 – Відбулася зустріч на тему: «Україна та Польща: спільна спадщина – що це? Як її зберегти?»
Після цього, була проведена робота в групах на тему: «Грантові проєкти – відмінності в Україні та Польщі». На завершення дня, біля вечірнього вогнища, підводились підсумки першого етапу проєкту. Відбулося вручення сертифікатів про участь, яке супроводжувалось співом українських та польських пісень.

06.10 – Українські учасники відвідали Курницьку Бібліотеку Польської Академії Наук, з метою ознайомлення з фондами книгозбірні. Наступною зупинкою було м. Калиш, де учасники відвідали Військовий цвинтар та вшанували пам’ять вояків УНР.

Міжнародний проєкт успішно завершено! Учасниця повернулася до освітнього процесу натхненною та вмотивованою!

Запрошуємо студентів факультету мистецтв долучатися до міжнародних мистецьких проєктів. Стежте за інформацією на сайті відділу міжнародних зв’язків та Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини.

Бажаємо подальших успіхів Дарині Фарбатюк та усім майбутнім учасникам академічної мобільності!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально – хорового мистецтва Сухецька Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо вас з цим чудовим святом і бажаємо мирного неба

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

Шановні викладачі! Враховуючи рішення Європейського Союзу про надання країнами-членами Європейського Союзу допомоги та сприяння країнам-претендентам на вступ до Євросоюзу, а також домовленості між угорським і українським прем’єр-міністрами про надання Угорщиною

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Нещодавно на базі кафедри хореографії та художньої культури УДПУ ім. Тичини відбувся майстер-клас зі спортивного бального танцю (європейська програма). Організаторами виступили: викладач кафедри хореографії та художньої культури – Ткачук Дмитро