ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально – хорового мистецтва Сухецька Оксана Валеріївна.

Шановна імениннице!

Щиро вітаємо вас з цим чудовим святом і бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, гармонії та злагоди в сім’ї, найщирішого кохання та особистого щастя, благополуччя та процвітання, життєвого оптимізму та натхнення, безмежної кількості креативних ідей, успішної самореалізації , тріумфів у всіх вашій творчих зусиллях.
Нехай ваше життя буде наповнене яскравими емоціями, гарними новинами, приємними подіями та подарунками!

ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася знаменна подія – складання Військової присяги на вірність українському народові курсантами кафедри військової підготовки Сумського державного університету. Підтримати наших Захисників

МИСТЕЦЬКЕ ТУРНЕМИСТЕЦЬКЕ ТУРНЕ

Театр — це кафедра, з якої можна багато сказати світу добра Микола Гоголь Запорукою формування сучасних креативних особистостей є використання у навчальному процесі нестандартних підходів. Особливо, коли мова йде про

УВАГА! Оголошується набір в чоловічу та жіночу групи «Молодіжного хору» для постановки сценічної кантати Карла Орфа «CARMINA BURANA» Прослуховування відбудуться у: • середу 18 жовтня о 12:35 та о 15:30;