Головна » НОВИНИ САЙТУ » НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

Роздрукувати публікацію

4 вересня 2023 року в режимі відеоконференції відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» 64-м групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво. Відповідно до графіку освітнього процесу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та графіку проведення практик на факультеті мистецтв студенти будуть проходити практику в Комунальному закладі фахової передвищої освіти «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П. Д. Демуцького Черкаської обласної ради». Здобувачі освіти, які навчаються за індивідуальним графіком навчання, матимуть змогу проходити виробничу педагогічну практику за місцем працевлаштування.

Виробнича педагогічна практика є важливою ланкою у процесі професійної підготовки здобувачів-інструменталістів і спрямована на формування у них загальних і фахових компетентностей, стійкого інтересу до науково–методичної діяльності у сфері музичної педагогіки відповідно до освітніх програм; забезпечення практичної реалізації знань і навичок, отриманих у процесі вивчення теоретичних курсів і практичних фахових дисциплін.

Керівник практики, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ, повідомила здобувачам-інструменталістам терміни і процедуру проходження практики, перелік індивідуальних завдань та вимоги щодо їх виконання, вміст звітної документації й особливості розміщення зазначеного в системі дистанційного навчання Moodle. Всі учасники конференції були активними, задавали багато запитань, що свідчить про гарну вмотивованість здобувачів-інструменталістів щодо успішного проходження практики.

Бажаємо усім здобувачам освіти успіхів!

5 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію