20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

4 вересня 2023 року в режимі відеоконференції відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» 64-м групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво. Відповідно до графіку освітнього процесу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та графіку проведення практик на факультеті мистецтв студенти будуть проходити практику в Комунальному закладі фахової передвищої освіти «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П. Д. Демуцького Черкаської обласної ради». Здобувачі освіти, які навчаються за індивідуальним графіком навчання, матимуть змогу проходити виробничу педагогічну практику за місцем працевлаштування.

Виробнича педагогічна практика є важливою ланкою у процесі професійної підготовки здобувачів-інструменталістів і спрямована на формування у них загальних і фахових компетентностей, стійкого інтересу до науково–методичної діяльності у сфері музичної педагогіки відповідно до освітніх програм; забезпечення практичної реалізації знань і навичок, отриманих у процесі вивчення теоретичних курсів і практичних фахових дисциплін.

Керівник практики, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ, повідомила здобувачам-інструменталістам терміни і процедуру проходження практики, перелік індивідуальних завдань та вимоги щодо їх виконання, вміст звітної документації й особливості розміщення зазначеного в системі дистанційного навчання Moodle. Всі учасники конференції були активними, задавали багато запитань, що свідчить про гарну вмотивованість здобувачів-інструменталістів щодо успішного проходження практики.

Бажаємо усім здобувачам освіти успіхів!

Схожі новини

УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!УМАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 400-РІЧЧЯ!

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята. Активну участь у

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж`янова Наталія Володимирівна взяла участь в концерті з симфонічним оркестром Познанської філармонії ім. Тадеуша Шеліговського. Під батутою молодих диригентів Марти Каси та

ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»ОГОЛОШЕННЯ! МАЙСТЕР-КЛАС «ФОРМИ І МЕТОДИ РЕПЕТИЦІЙНОЇ ТА ТВОРЧОЇ РОБОТИ В ДИТЯЧОМУ ХОРІ»

19 жовтня 2013 року о 12.00 годині, в приміщені Дитячої вокально-хорової школи Фонду «АЕДА» за адресою – вул. Піонтковського, 12, відбудеться майcтер-клас викладачів УДПУ імені Павла Тичини, доцента кафедри музичного мистецтва