ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

Шановні викладачі! Враховуючи рішення Європейського Союзу про надання країнами-членами Європейського Союзу допомоги та сприяння країнам-претендентам на вступ до Євросоюзу, а також домовленості між угорським і українським прем’єр-міністрами про надання Угорщиною консультацій і радників-фахівців, для прискорення процесу інтеграції України в ЄС, Угорсько-Українське Товариство з іншими зацікавленими угорськими органами управління та громадськими організаціями пропонують програму професійного та культурного обміну.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини спільно з туристичною компанією ТОВ «Олімп» (м. Київ) організовує туристичну поїздку освітнього характеру. 4 дні у Європі – що може бути краще?

Програма поїздки включає:
Міжнародний Круглий стіл у найпрестижнішому університеті Угорщини.

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

Круглий стіл з представниками обох університетів на тему: «Сучасні проблеми глобалізованого світу: економіка, культура, освіта». Вручення сертифікатів міжнародного зразка.
Екскурсія по Будапешту (Угорщина).

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

Оглядова екскурсія по Будапешту – одному з найгарніших міст світу, «Париж на Дунаї», як часто його називають самі жителі та гості міста. Будапешт сьогодні – це чудове місто з історичними будівлями, прекрасними площами, затишними парками та цікавими музеями. Крім того, місто відоме своїми купальнями. Нас чекають автобусна та пішохідна екскурсії (Площа Героїв, пам’ятник Мілленіуму, замок Вайдвхунад, проспект Андраши, Базиліка Святого Іштвана, Рибацький бастіон, церква Матяша, королівський Палац).
Екскурсія та вільний час у Відні (Австрія).

ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ВІКЕНД У ЄВРОПІ!

Легендарний Відень – одна з найпрекрасніших столиць, де завжди панує романтична атмосфера, яку породжують багата історія міста, чаруюча музика Моцарта і Штрауса, величність старовинних палаців та соборів, Віденського лісу та р. Дунай. Наше знайомство з Віднем розпочнеться з автобусної екскурсії по місту з заїздом в «криві будиночки» архітектора Фриденсрайха Хундертвассера. Далі слідує пішохідна екскурсія імператорськими стежками та знайомство з центром прекрасного Відня.
Поїздка планується на 11-15 грудня.

За додатковою інформацією звертайтесь:
067-594-05-37 – Тетяна
066-956-01-17 – Заболотна Оксана Адольфівна (кафедра іноземних мов)