20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється 27 років з дня створення народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Засновником та керівником упродовж 25 років була Людмила Андрощук. Із 2021 року керівництво ансамблем доручила своїй вихованці Ользі Ткаченко. Наразі ансамблем керує Анастасія Подгорінова, колишня учасниця «Візаві», докторка філософії, викладачка кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Людмили Андрощук за роки існування здобув низку відзнак на всеукраїнських та міжнародних конкурсах (близько 100).

Як керівник ансамблю «Візаві» Людмила Андрощук є автором понад 60 хореографічних композицій, режисером та балетмейстером-постановником близько 20 творчих проєктів («Собор Паризької Богоматері», «Тополя», «Яблуко розбрату», «Майстер і Маргарита», «Пригоди Попелюшки в УДПУ», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Панда кунг-фу», «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Дванадцять місяців», «Діти Сонця» та ін.).

Нині народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» працює над збереженням репертуару (постановок Людмили Андрощук «Україна: наречена, кохана, вдова», «Contra spem spero», «Плащ тореадора», «Пори року», «Народження мрії», «Туга за Україною», «Матір Дана», «Сонце Іспанії» та ін.) та створенням нових номерів.

Щирі вітання і побажання натхнення і реалізації творчих задумів всім учасникам колективу!!!

З найкращими побажаннями
факультет мистецтв

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада свій День народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Біленький Іван Станіславович! Шановний імениннику! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів,

ВІТАЄМО ДУДНИК ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО ДУДНИК ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні 26 вересня 2013 року свій ювілей святкує кандидат історичних наук, доцент, декан мистецько-педагогічного факультету, директор інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і просто чудова людина

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ 2019ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ 2019

У Київському університеті імені Бориса Грінченка проводиться щорічний конкурс для учнівської та студентської молоді із написання наукового есе, присвяченого темі українсько-польської співпраці та культурної взаємодії. Це творче змагання, у якому