ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється 27 років з дня створення народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві». Засновником та керівником упродовж 25 років була Людмила Андрощук. Із 2021 року керівництво ансамблем доручила своїй вихованці Ользі Ткаченко. Наразі ансамблем керує Анастасія Подгорінова, колишня учасниця «Візаві», докторка філософії, викладачка кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Людмили Андрощук за роки існування здобув низку відзнак на всеукраїнських та міжнародних конкурсах (близько 100).

Як керівник ансамблю «Візаві» Людмила Андрощук є автором понад 60 хореографічних композицій, режисером та балетмейстером-постановником близько 20 творчих проєктів («Собор Паризької Богоматері», «Тополя», «Яблуко розбрату», «Майстер і Маргарита», «Пригоди Попелюшки в УДПУ», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Панда кунг-фу», «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Дванадцять місяців», «Діти Сонця» та ін.).

Нині народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» працює над збереженням репертуару (постановок Людмили Андрощук «Україна: наречена, кохана, вдова», «Contra spem spero», «Плащ тореадора», «Пори року», «Народження мрії», «Туга за Україною», «Матір Дана», «Сонце Іспанії» та ін.) та створенням нових номерів.

Щирі вітання і побажання натхнення і реалізації творчих задумів всім учасникам колективу!!!

З найкращими побажаннями
факультет мистецтв

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник  Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, викладач  кафедри хореографії та художньої культури Гекалюк Людмила Юріївна! Шановна Людмило Юріївно! Щиро вітаємо

Мистецтво – саме життя і воно безсмертне. Оскар Уайльд 7 травня в гостинному залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки творчих робіт студентів і викладачів кафедри образотворчого мистецтва