ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО УВАГИ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ДО УВАГИ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Шановні науковці!

Повідомляємо Вам, що в локальній мережі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини продовжує діяти доступ до міжнародних баз Scopus та Web of Science. Не пропустіть унікальну можливість та скористайтеся інформацією.

Графік проведення семінарів по роботі з базами даних Scopus та Web of Science для факультету мистецтв  4 березня 2019 року:

Кафедра образотворчого мистецтва – 13.00

Кафедра хореографії та художньої культури – 14.00