ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»

30 квітня відбувся благодійний  концерт «Допоможемо ЗСУ разом!», організований з метою збору коштів для придбання помпової рушниці та дронів для 118 бригади 160 батальйону, в якому несе службу науково-педагогічний працівник нашого університету.

Цього ж дня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини з робочим візитом та з намірами подальшого розширення співпраці відвідала делегація з Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Студенти двох університетів взяли участь у благодійному концерті.

Концертну програму розпочав  український народний хор «Кобзар». Виконавши віночок українських пісень: «Сіно моє, сіно», «Ой на горі, на високій», «На вулиці музиченька грає». Керівник  – заслужений працівник культури України – Василь СЕМЕНЧУК. Музичний супровід – інструментальний ансамбль «Візерунки». Керівник – Владислав ГУСАК.

Український ліричний танець «Калина». Виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Художній керівник та постановник  – Вікторія МАРКІНА.

Композицію Рон Джонс «Oddparents Theme Song», виконав Костянтин МАЗУРЕНКО студент 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтв». Клас доцента Тетяни ОЛІЙНИК.

Хореографічну композицію «Молоді душею». Виконали здобувачі спеціальності «Хореографія» Юлія МАЛІЦЬКА та Влад ПАЗІМЕНКО. Постановник – Ірина Тандитна.

Авторську пісню «Пташечка» виконала викладачка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Тетяна Мазур.

З хореографічним вітанням виступила студентка педагогічного факультету Українського державного університет імені Михайла Драгоманова. Студентський актив цього університету виконав пісню з вітанням.

Український стилізований танець «Вечорниці» виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Художній керівник та постановник – Вікторія МАРКІНА.

Левко Ревуцький  «Прелюдія мі бемоль мажор», виконала Аріна Терлецька, здобувачка спеціальності «Музичне мистецтво», клас старшого викладача Ірини БОЙКО.

Сольний номер на фортепіано «Non ti scordar di me» виконав Олександр ДЕСЯ́ТНИК, здобувач 1 курсу спеціальності «Музичне мистецтво», клас старшого викладача Оксани СУХЕЦЬКОЇ, концертмейстер – Іван БІЛЕНЬКИЙ.

Хореографічна композиція «Весняночка». Виконали здобувачі спеціальності «Хореографія». Постановник – Анастасія ПОДГОРІНОВА.

Прекрасну композицію Роланд Дієнс «Фуоко» виконав на гітарі Віктор БОНДАРЕНКО –  здобувач спеціальності «Музичне мистецтво». Клас доцента Анатолія КОВАЛЕНКА.

Хореографічну композицію «Музика душі». Виконав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві». Художній керівник та постановник – Анастасія ПОДГОРІНОВА.

Із заключною композицією виступили народне чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури Василя СЕМЕНЧУКА, Петра ВОЛОШИНА, Валентина КУПЧИКА. Музика та слова Анатолія Чернія «ТРИЗУБ ТО ВОЛЯ».

Ведучим благодійного концерту «Допоможемо ЗСУ разом!» був Юрій ШНИРУК студент спеціальністі: 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво, 12 група.

На заході було зібрано 6 500 грн.

Щиро дякуємо за відвідування концерту та активну участь у зборі для ЗСУ! Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і творити навіть у часи війни! Разом переможемо!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Розумович Олександр Михайлович! Шановний Олександр Михайлович! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна! Шановна Олено Віталіївно! Весь колектив факультету мистецтв щиро вітає Вас з Днем народження! Бажаємо вам добробуту та здійснення

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 15 травня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.