ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read».

Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії, України). Провідною темою фестивалю «Війна. Мистецтво» озвучено страшні події в Україні та краса і велич українського літературного спадку.

Однією з учасників фестивалю, від представників України, була Ільніцька Олена Вікторівна, концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Як учасник творчого вечора присвяченого українській поезії вона виконала музичні твори українських композиторів: Віктора Косенко «Поема-легенда» 1 ор. 12 та Мирослава Скорика «Мелодія».

УВАГА! ЗМІНЮЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПЛАТУ ЗА ОСВІТНІ ПОСЛУГИ!УВАГА! ЗМІНЮЄТЬСЯ РАХУНОК НА ОПЛАТУ ЗА ОСВІТНІ ПОСЛУГИ!

Шановні студенти! Доводимо до Вашого відома інформацію щодо зміни реквізитів рахунків при оплаті за освітні послуги. Оплату на старі рахунки не проводити. Інформацію про реквізити нових рахунків буде оприлюднено одразу

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ДОРОБОК КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ДОРОБОК КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ

Науково-педагогічні працівники кафедри хореографії та художньої культури презентували навчально-методичний доробок кафедри періодом за 2020-2023 рік. До якого увійшли: Методичні вказівки до самостійної творчої роботи здобувачів ОПП Хореографія з дисципліни «Народознавство

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня  свій День народження  відзначає кандидат мистецтвознавства,  доцент   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Щербіна Інна Василівна . Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Від