ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ДОРОБОК КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ

Науково-педагогічні працівники кафедри хореографії та художньої культури презентували навчально-методичний доробок кафедри періодом за 2020-2023 рік. До якого увійшли:

• Методичні вказівки до самостійної творчої роботи здобувачів ОПП Хореографія з дисципліни «Народознавство та хореографічний фольклор України»;
  • Методичні рекомендації до організації, виконання та захисту магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів ОПП Середня освіта. Хореографія;
  • Методичні рекомендації здобувачам-початківцям щодо їхньої діяльності на основних етапах фольклорної практики.

У 2021 році спільними зусиллями викладачами кафедри хореографії та художньої культури та кафедри образотворчого мистецтва було видано навчально-методичний посібник «Педагогічна практика» з рекомендаціями до проведення всіх видів педагогічних практик для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія). 024 Хореографія. 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

У 2020 році викладачі кафедри хореографії видали навчально-методичні посібники з дисципліни «Гімнастика» та дисципліни «Теорія і методика сучасного танцю», а у 2022 році навчальний посібник з фахової підготовки майбутнього фахівця з хореографії «Програмове забезпечення».

У 2023 році видано навчально-методичний посібник «Українознавство: регіональний аспект» з опублікованими регіональними матеріалами, зібраними під час фольклорно-етнографічних експедицій по історичній Уманщині авторами книги. Ще у 2023 році видано навчальний посібник «Педагогіка сімейного виховання». Зміст навчального посібника висвітлює теоретичні та методичні основи сімейного виховання, особливості естетичного виховання, розглядає історичний ракурс розвитку сім’ї та традиції сімейного виховання в Україні.

Також за цей період колективом кафедри видано навчально-методичний посібник з практичної діяльності. Посібник включає повний опис кваліфікаційних робіт здобувачів ОС «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія), що увійшли до творчого проєкту «Образи Софіївки».

Під час роботи конференції також презентовано матеріали щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти» за 2022 та за 2023 рік, до збірки яких увійшли тези доповідей академічної спільноти та сучасних молодих фахівців хореографічного мистецтва. А також анотовані матеріали І Регіонального навчально-методичного практикуму «Танцювально-рухова практика»: Виклики сучасності» та анотовані матеріали Другого Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів».

ДОТРИМАННЯ НОРМ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ УЧАСНИКАМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУДОТРИМАННЯ НОРМ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ УЧАСНИКАМИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

8 грудня 2022 року, відбувся виховний захід для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ОС «Бакалавр» присвячений питанням академічної доброчесності.  Метою виховного заходу було сформувати у здобувачів вищої освіти

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015»

Для участі в ІІ Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2015» запрошуються дитячі та юнацькі хореографічні колективи, організовані при державних дошкільних та загальноосвітніх закладах, установах додаткової освіти, муніципальних установах та

СТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУСТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУ

Студенти  14, 15 групи відвідали бібліотеку університету і отримали читацькі квитки та наукову літературу. Також на чолі з куратором мали нагоду ознайомитись з музеєм університету , пізнали його історію.