ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»

ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»

Успішною була поїздка студента 39 групи кафедри інструментального виконавства Прилуцького Ярослава (гітара) на конкурс виконавської майстерності, що традиційно пройшов в м. Києві. Не зважаючи на запеклу боротьбу зі студентами музичних академій та університетів Ярослав продемонстрував високу виконавську майстерність та став лауреатом ІІ премії. Бажаємо лауреату подальших творчих успіхів, а викладачу Коваленко Анатолію Сергійовичу наснаги в підготовці молодого гітарного покоління до конкурсних змагань.