ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА ТА МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ»

16 травня студенти 53 групи заочної форми навчання спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини складали кваліфікаційний екзамен «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури».
Основним завданням в процесі теоретичної частини іспиту стала перевірка знань студентів з курсу «Мистецтво балетмейстера» (викладач – канд. пед. наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) та «Методика викладання художньої культури» (викладач – канд. пед. наук, доцент Ковальова Світлана Василівна).

Практична частина кваліфікаційного екзамену з дисципліни «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури» передбачала демонстрацію кваліфікаційної роботи з дисципліни «Мистецтво балетмейстера», яка є завершальним етапом навчання і дає змогу виявити рівень засвоєння студентами теоретичних знань та застосування їх на практиці.
Традиційно, репертуар представлених на іспит робіт виражався в танцювальних композиціях різних напрямків сучасного хореографічного мистецтва. Характеризувався цікавою та актуальною тематикою, яка розкривалася виражальними засобами відповідно до законів композиції.

За висновками голови та членів державної екзаменаційної комісії, всі студенти отримали позитивні оцінки. Представлені композиції повністю відповідали вимогам програми державного іспиту «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури». Що ще раз переконує у професійній компетентності та відданості своїй справі їх педагогів, викладачів кафедри хореографії та художньої культури (зав. кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна).
Вітаємо студентів із успішним складанням кваліфікаційного іспиту! Бажаємо успіхів та творчого натхнення у професійній діяльності!