ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНСТРУКТАЖ «ДІЇ ПІД ЧАС СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

ІНСТРУКТАЖ «ДІЇ ПІД ЧАС СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Реалії сьогодення вимагає від нас швидкого реагування. Військовий час це випробування для нашого народу. Для кожної людини охорона і збереження життя є важливим.

На початку навчального року для заступників деканів з цивільного захисту був проведений інструктаж «Дії під час сигналу «Повітряна тривога».

28 серпня 2024 року заступник декана з цивільного захисту факультету мистецтв Леонід Базильчук провів для викладачів кафедри образотворчого мистецтва інструктаж «Дії під час сигналу «Повітряна тривога».

Починаючи із 2 вересня 2024 року куратори академічних груп провели інструктажі із техніки безпеки для здобувачів вищої освіти спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво».

Інструктаж охоплював основні правила поведінки в навчальних приміщеннях, використання обладнання, інструментів і матеріалів, а також реагування на надзвичайні ситуації, зокрема реагування на сигнали Повітряної тривоги.

В наш час інструктаж є важливою частиною освітнього процесу у закладі вищої освіти, що дозволяє уникнути небезпечних ситуацій і створює основу для безпечного освітнього процесу.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКАВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − Всеукраїнський день художника. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІСВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Вчора, на протязі всього дня, у холі нового корпусу нашого університету відбувалось грандіозне дійство – святкування Міжнародного Дня музики. Організаторами заходу виступили студентське самоврядування мистецько-педагогічного факультету. Серед глядачів та учасників