ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

12-13 жовтня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:  здобутки, проблеми та перспективи»

Тематичні напрями конференції:

• Філософський аспект мистецької освіти.
  • Гуманізація мистецької освіти.
  • Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
  • Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  • Інтеграція в системі мистецької освіти.
  • Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
  • Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська, німецька.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ