ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»

Останнім часом стало дуже популярним українське декоративно-прикладне мистецтво. Українці не лише знайомляться із багатим спадком своїх предків, але й переймають культурно-історичний досвід.

Види народного мистецтва змінювалися і вдосконалювалися протягом  століть. Роботи майстрів доповнюються все новим і новим змістом, адже кожен майстер вкладає частку своєї душі.

Саме таким є мистецтво вибійки. Воно відоме з давніх часів, це декоративне оформлення тканини шляхом відбитку на полотні різноманітних візерунків і орнаментів за допомогою спеціальних різьблених дощок. Традиція з виготовлення та декорування полотен побутувала в українських селах Київщини, Поділля, Волині, Галичини.

За ініціативи бібліотекаря, Алли Яковенко, 30 жовтня кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова провела майстер-клас в Уманській гімназії №11 Уманської міської ради Черкаської області із «Української вибійки». Де учні 6-В класу, класний керівник Інна Мамчур, мали змогу створити свою авторську вибійку. Діти поєднали елементи та кольори українських символів у своїх серветках.

Важливо знайомити підростаюче покоління з українським народним мистецтвом, нашим духовним спадком. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися та творити.

ЗВІТУЄМО ПРО НАУКУЗВІТУЄМО ПРО НАУКУ

Важливим компонентом професійної діяльності викладачів мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є науково-дослідна діяльність, яка спрямовує їх творчий пошук на розробку нових теоретичних концепцій, ефективних методик і

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

4 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв “UKRAINE HEART”, в якому взяли участь наші студенти. Метою конкурсу є популяризація українського мистецтва в усіх творчих напрямах, у яких брали участь конкурсанти з

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України, художній керівник та учасник вокального чоловічого тріо «Гонта» Валентин Анатолійович Купчик! Шановний імениннику! Прийміть наші