ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ З ОДЕСЬКОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ МУЗИЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ ІМЕНІ А. В. НЕЖДАНОВОЇ

СПІВПРАЦЯ З ОДЕСЬКОЮ НАЦІОНАЛЬНОЮ МУЗИЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ ІМЕНІ А. В. НЕЖДАНОВОЇ

31 жовтня 2023 року Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової в особі ректора Олійника Олександра Леонідовича та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини в особі ректора Безлюдного Олександра Івановича уклали угоду про співпрацю в галузях наукової, навчальної та виховної роботи, науково-методичного забезпечення освітнього процесу та наукових досліджень.

У рамках співпраці відбувся концерт дуету Sinfonietta у складі Степана Макієнка (віолончель) та Олени Хіль (фортепіано). Зі вступним словом виступила декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Вона побажала артистам натхненного виконання та творчих сил для подальших здобутків. У виконанні гостей із Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової прозвучали кращі взірці європейської музики. Ведучою концерту була Ангеліна Киркач. Зі словами подяки до музикантів звернулася після виступу завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук Тетяна Радзівіл. Вона поділилася власними враженнями від концерту та відзначила високий професійний рівень артистів.

Після концерту професор Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової Олена Хіль провела майстер-клас з магістранткою Аріною Терлецькою (клас старшого викладача Ірини Бойко). Слухачі поринули у безмежний світ музики Фридерика Шопена.

Після завершення заходу із заключним словом виступив кандидат педагогічних наук, доцент Анатолій Коваленко. Він відзначив важливість співпраці між закладами, подякував артистам за натхнення від виступу, Олені Хіль за гарні рекомендації щодо удосконалення фахових компетентностей та побажав усім митцям незламності духу для подальшої боротьби на культурному фронті.

ОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА ДО СОФІЇВСЬКОГО ПАРКУОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА ДО СОФІЇВСЬКОГО ПАРКУ

НА БАЗІ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СТУДІЇ ЗВУКОЗАПИСУНА БАЗІ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СТУДІЇ ЗВУКОЗАПИСУ

Нещодавно на базі мистецько-педагогічного факультету відбулось відкриття університетської студії звукозапису. Унікальністю такої студії є те, що кожен охочий, незалежно від вокальних даних, має можливість спробувати себе в якості сучасної естрадної

«У ВІНОК КОБЗАРЕВІ ВПЛІТАЄМО ТВОРЧІСТЬ ЮНИХ»«У ВІНОК КОБЗАРЕВІ ВПЛІТАЄМО ТВОРЧІСТЬ ЮНИХ»