ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

27 квітня 2015 року о 14.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбудеться концерт інструментальної музики за участю студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського обласного музичного училища імені П. Д. Демуцького. Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний!

Концерт інструментальної музики

Кафедра інструментального виконавства