ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія та практика”.

Завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, доцент – Василь Васильович Семенчук – проводить заняття зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації нашим курсистам!

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному науково-практичному семінарі «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», що проводиться 15 травня 2019 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв

ОГОЛОШЕННЯ! ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ!ОГОЛОШЕННЯ! ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТНОЮ ГРУПОЮ!

11.02.2021 р. з 17.00 до 17.30 в онлайн режимі (на платформі Zoom) відбудеться відкрита зустріч з експертною групою, яка проводить акредитаційну експертизу освітньої програми «Хореографія» за спеціальністю 024 Хореографія. Запрошуються