День: 06.02.2023

ВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

02.02.2023 року викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч зі студентами Тульчинського фахового коледжу культури. У рамках зустрічі була надана інформація, що до вступної кампанії, а також були проведені майстер-класи – з образотворчого мистецтва та хореографії.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія та практика”. Завідувач, доцент кафедри