ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія та практика”.

Завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, доцент – Василь Васильович Семенчук – проводить заняття зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації нашим курсистам!

23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок». Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ

25.03.2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на кафедрі хореографії та художньої культури було проведено методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень». Захід відбувся в рамках проекту

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21-го листопада Україна відзначає День гідності та свободи! «Ми всі, є свідками, як наш мужній народ переживав таке неймовірне піднесення духу, яке дозволяє побачити свою красу, відчути силу національної ідентичності, повірити