ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

Восьмий рік поспіль наше місто Умань бере участь у Днях Європейської спадщини в Україні.

Метою даного проєкту є привернення уваги мешканців та гостей міста до культурної спадщини та усвідомлення її ролі у розвитку сучасного суспільства. Викладачі кафедри образотворчого мистецтва брали участь у проєкті. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова провела майстер-класи з художнього розпису (за мотивами уманського хатнього розпису сестер Гоменюк). Майстер-класи проходили на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського краєзнавчого музею. Всі учасники заходу долучилися до світу мистецтва, виконуючи цікаві завдання в атмосфері творчості. Бажаємо всім подальших творчих злетів.

WKO SHINKYOKUSHINKAI Кіокушинкай-карате проти дитячої злочинності та наркоманії. Саме під таким гаслом, 4 квітня, в спортивній залі УДПУ ім. Павла Тичини, пройшов ХІV Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате (версія WKO)

ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ВАС, ДОРОГІ ДРУЗІ!ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ВАС, ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сьогодні ‒ одне із дванадцяти найбільших свят у церковному календарі християн ‒ Стрітення Господнє. А за народною традицією, цього дня зима зустрічається з весною. Врешті приходить Стрітення, і зима, яка