ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС З БАЯННОГО ВИКОНАВСТВА ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРА, ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА О. А. УСТИМЕНКО-КОСОРІЧ

Науковий захід кафедри інструментального виконавства представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий науковий захід»

Проведення наукових конференцій та семінарів для їх організаторів – відповідальна та нелегка справа. На мистецько-педагогічному факультеті – це завжди свято. Ми радо приймаємо наших гостей – друзів, однодумців, знайомимося з новим колегами. Тісне спілкування відбувається не тільки під час пленарного засідання, а й упродовж усіх запланованих заходів.
24 жовтня на факультеті була проведена міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» у рамках якої відбувся майстер-клас з баянного виконавства доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри інструментального виконавства О. А. Устименко-Косоріч.
Олена Анатоліївна зуміла вдало поєднати різни види педагогічної роботи: наукову, практичну та концерту. Розпочався захід з ґрунтовної та цікавої доповіді «Теоретико-методологічні аспекти розвитку баянно-акордеонного виконавства Сербії та України (порівняльний аналіз)».

МАЙСТЕР-КЛАС З БАЯННОГО ВИКОНАВСТВА

І, як приклад вище сказаного доповідачем, педагог у практичній частині заходу попрацювала з представником сербської баянної школи – студентом 32 групи мистецько-педагогічного факультету Бояном Васічем. Для ілюстрування роботи над практичними навичками була обрана І частина Сонати (До мажор) Е. Мігюля.

МАЙСТЕР-КЛАС З БАЯННОГО ВИКОНАВСТВА

По завершенню роботи над сонатою розпочалася кульмінаційна частина майстер-класу – концерт іноземних студентів класу професора О. А. Устименко-Косоріч. Прозвучали твори:
А.Малих. Токата.
Обробка В. Кузнєцова білоруської народної пісні «Перепілочка».
Е. Лакуона. Малагенья.
В. Вюртнер. Ла Компанела.