ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІСЦЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У ФАХОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ХОРЕОГРАФІВ

МІСЦЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У ФАХОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини докторкою філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою психотерапевткою Анастасією Подгоріновою систематично проводяться заняття із застосуванням танцювально-рухових практик для здобувачів спеціальності «Хореографія».

Заняття спрямовані на самопізнання, саморозуміння, удосконалення виконавської майстерності, розвиток здібностей до танцювальної імпровізації, пошук нових ідей та формування педагогічних здібностей.

Усі ці завдання реалізовуються засобами дихальних практик, йоги, вільного усвідомленого руху, Лабан-аналізу, танцювальної імпровізації, спонтанної композиції, а також через вправи «Рухове привітання», «Боді-джаз», «Дзеркало», «Танцювальний діалог» тощо.

Учасники щоразу глибше розуміють власне тіло, отримують нові цікаві усвідомлення про власний рух та танцювальну творчість в цілому, змінюють свій емоційний та фізичний стан, стають більш вільні та впевнені у своєму танці.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні, 9 липня, свій ювілейний День народження зустрічає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві», а також доброзичлива, чарівна,

27 січня 2022 року в обласному Будинку вчителя відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-вебконкурсу «Новорічно-різдвяна мозаїка», який проходив за ініціативи та підтримки голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БІБЛІОТЕКА МОЇМИ ОЧИМА»ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БІБЛІОТЕКА МОЇМИ ОЧИМА»

Бібліотека університету оголосила конкурс малюнку або картини на тему: «Бібліотека моїми очима». До участі запрошуються студенти, викладачі, співробітники університету та усі бажаючі (вікових обмежень немає). Мета конкурсу: розвиток талановитої молоді,