ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР “ПЕРЕТИН ДВОХ КУЛЬТУР: УКРАЇНА – ГРУЗІЯ”

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР “ПЕРЕТИН ДВОХ КУЛЬТУР: УКРАЇНА – ГРУЗІЯ”

30 вересня 2016 року відбудеться Міжнародний науково-практичний семінар “Перетин двох культур: Україна – Грузія”. Організаторами семінару виступили кафедра хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) та керівник хореографічних колективів “Крок вперед” та “Дружки-подружки”, директор хореографічного фестивалю “Global-Dance” Вікторія Вікторівна Глобчак (м. Умань).

Мета семінару:
– обмін досвідом та виявлення тенденцій удосконалення та розвитку хореографічної освіти;
– налагодження міжнародних зв’язків та співпраці між хореографами України та Грузії.

Програма семінару: