ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» – ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (БОЛГАРІЯ)!

«Молодіжний камерний хор» – Лауреат І ступеня XV Міжнародної творчої зустрічі-фестивалю “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ” (Болгарія)!

Цього року участь у фестивалі взяла рекордна кількість виконавців – більше 5 000 учасників із 39 країн світу, серед яких: Азербайджан, Білорусія, Болгарія, Бразилія, Великобританія, Вірменія, В’єтнам, Греція, Грузія, Ізраїль, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Китай, Куба, Латвія, Литва, Молдова, Німеччина, ПАР, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Сингапур, Словаччина, США, Туреччина, Україна, Філіппіни, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія. Сред учасників з України виступив і «Молодіжний камерний хор» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – Оксана Сухецька!

Фестиваль проходив з 20 по 30 серпня 2020 року у форматі онлайн. Члени жюрі Форуму, у складі:

1.Володимир Стоянов / Болгарія

2.Кахабер Онашвілі / Грузія

3.Анастасія Забродіна-Вриндавати / Ізраїль

4.Наталія Барабанщикова / Молдова

5.Юстина Дзюма / Польша

6.Тетяна Володимирська / Росія

7.Тетяна Яковчук / Україна

підвели підсумки своєї роботи сьогодні! Основними критеріями оцінювання стали: інтонація, дикція, емоційність, динаміка, агогіка, інтерпретація, проникливість, культура звуковидобування і ефект впливу на слухача.

«Молодіжний камерний хор» отримав високі бали за виконання і нагороджений званням ЛАУРЕАТА І СТУПЕНЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ТВОРЧОЇ ЗУСТРІЧІ-ФЕСТИВАЛЮ “ВМЕСТЕ В XXI ВЕКЕ!

Керівник колективу висловлює щиру подяку усім артистам «Молодіжного камерного хору»!