ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта (Образотворче мистецтво) було направлено на практику. Настановчу конференцію було проведено на платформі Google Meet.

Керівник практики Семенова Олена Віталіївна провела інструктаж із техніки безпеки, пояснила завдання практики, розповіла про особливості ведення документації.

Бажаємо практикантам-магістрантам плідно попрацювати в закладах загальної середньої освіти, отримати позитивні емоції та продемонструвати свої знання з теоретичних та практичних дисциплін.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це ‒ Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодь усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що

VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Традиційно, упродовж двох днів – 21 та 22 жовтя 2021 р. на факультеті мистецтв проходила VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи».

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

23 грудня на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Порядок денний включав у себе основні ланки звітності факультету за 2014 рік та актуальні напрями його діяльності на даний час.