ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

23 грудня на мистецько-педагогічному факультеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Порядок денний включав у себе основні ланки звітності факультету за 2014 рік та актуальні напрями його діяльності на даний час.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Останнє в цьому році засідання відкрила декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Одним із вагомих питань, які розглядалися на засіданні, стало обговорення результатів проходження державної педагогічної практики на випускних курсах факультету. Із вичерпною інформацією виступила заступник декана з педагогічної практики, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Світлана Миколаївна Радченко.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Нині однією із складових успіху кожного вищого навчального закладу є плідна науково-дослідна робота. Звіт факультету про науково-дослідну роботу за 2014 рік оприлюднила доцент кафедри інструментального виконавства, заступник декана факультету з наукової роботи Калабська Віра Степанівна.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

У своїй доповіді Віра Степанівна окреслила основні форми роботи наукової спрямованості серед кафедр, здійснила порівняльний аналіз росту наукового потенціалу співробітників факультету в порівнянні з минулим роком. Відзначила, що наукова діяльність трудового колективу мистецько-педагогічного факультету стрімко та впевнено набуває якісно нового рівня.
Про підготовку та хід зимової заліково-екзаменаційної сесії доповів заступник декана з навчальної роботи, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Володимирович Куценко.
Сергій Володимирович зазначив, що підготовка та хід зимової екзаменаційної сесії здійснюється відповідно до наказу ректора «Про завершення першого семестру 2014-2015 н. р. і проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії» з чітким дотриманням вимог зазначених у наказі.
Прослухавши доповіді вищезазначених осіб, учасники засідання обговорили результати та підсумки діяльності мистецько-педагогічного факультету за перше півріччя 2014-2015 навчального року. В процесі обговорення було вирішено ряд важливих, для подальшої діяльності факультету, проблем із визначенням перспективних шляхів їх вирішення.
Зокрема, активну участь в обговоренні та доповненнях прийняли: завідувач кафедри хореографії та художньої культури кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна; завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат історичних наук, доцент Музика Ольга Яношівна; проректор з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання), завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Балдинюк Дмитро Іванович.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

По завершенні засідання декан факультету Олена Дудник привітала усіх присутніх із наступаючими святами. Побажала усім гарного відпочинку, оптимістичного настрою та мирного неба над головою!