ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Курсова робота є одним із видів наукової роботи. Виконання студентами курсових робіт – одна із важливих форм підготовки висококваліфікованих майбутніх учителів хореографії.
На кафедрі хореографії та художньої культури 4 грудня 2014 року відбувся захист курсових робіт студентів 21 та 24 груп мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки 6.020202 «Хореографія» з дисципліни «Історія хореографічного мистецтва».

ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Традиційно захист курсових робіт проводився як олімпіада. Студенти презентували власні дослідження історії світового балету, танцювальної культури народів світу, тенденцій розвитку сучасного та бального танцю, життя та творчості провідних балетмейстерів.
Переможцями олімпіади стали:

ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

– в номінації «Краще наукове дослідження» Анастасія Гаврилюк (курсова робота на тему «Танцювальне мистецтво народів світу»);

ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

– в номінації «Краща презентація» Анастасія Покропивна (курсова робота на тему «Життя і творчість Піни Бауш»);

ПОДОРОЖ СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

– в номінації «Кращий захист наукового дослідження» Катерина Черевата (курсова робота на тему «Найвідоміші балетні спектаклі в історії світового хореографічного мистецтва»); Юлія Лихолай (курсова робота на тему «Найвідоміші танцювальні колективи України»).
Бажаємо студентам нових звершень у науковій та творчій діяльності!