20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МИСТЕЦЬКІ ОБРІЇ СУЧАСНОГО ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА»

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «МИСТЕЦЬКІ ОБРІЇ СУЧАСНОГО ГЛОБАЛІЗОВАНОГО СУСПІЛЬСТВА»

2 вересня на базі факультету мистецтв за сприяння Україно-Ізраїльського центру освіти, науки і культури УДПУ імені Павла Тичини (директор кандидат філологічних наук, професор Наталія Цимбал) був проведений науково-методичний семінар з міжнародною участю «Мистецькі обрії сучасного глобалізованого суспільства».

З вітальним словом до учасників семінару звернулася проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, доцент Владилена Сокирська.

Виконуюча обов’язки декана факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко побажала всім учасникам семінару плідної співпраці та творчого натхнення, запросивши до слова доктора філологічних наук, мистецтвознавця, прозаїка, драматурга, поета, члена Спілки російськомовних письменників Ізраїлю, члена правління Спілки письменників Ізраїлю, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів, Об’єднання професійних художників Ізраїлю, Дійсного члена Ізраїльської незалежної академії розвитку наук, Лауреата премії Міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтва (США, Сан-Франциско) Галину Подольську.

Доповідь на тему «Джерело культури: ізраїльське образотворче мистецтво в музейних зібраннях України», у якій презентовано матеріал про велику колекцію мистецьких творів (більше 300) художників Ізраїлю, що подаровані музеям України у різні роки, не залишила байдужими нікого з присутніх у залі.

Галина Геннадіївна передала в дарунок до 400-ліття Умані каталоги художніх колекцій та мистецьких проектів, кілька картин сучасних художників Ізраїлю, зокрема: «Греко-ортодоксальний монастир в Капернаумі» Анатолія Метли, «Ашкелон» Григорія Фірера, «Вуличка у Цфаті» Лілії Шошан. Дарунки із вдячністю приймали: директор Уманського художнього музею Наталія Білоус та начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер. Колекція каталогів художніх видань факультету також поповнилася кількома цінними екземплярами, які з рук шанованої гості отримала виконуюча обов’язки декана доцент Інна Терешко.

У роботі семінару також взяли участь: літературознавець, письменниця, драматург, головний редактор журналу «Русское литературное эхо» Ася Тепловодська, художник, член правління Об’єднання професійних художників Ізраїлю Аркадій Лівшиц.

Учасники семінару мали змогу заслухати вітання і поспілкуватися в режимі он-лайн з Головою правління Об’єднання професійних художників Ізраїлю Анною Зарніцькою.

У рамках роботи семінару відбулося засідання круглого столу «Психологічні проблеми творчої діяльності митця», на якому з цікавою лекцією «Мистецтво та психічні розлади: Річард Дадд та Шалом Райзер» виступив Григорій Подольський – кандидат медичних наук, публіцист, завідувач відділення Ієрусалимського Центру психічного здоров’я «Ітанім-Кфар Шауль».

Час пролетів непомітно, адже це були незабутні хвилини спілкування з цікавими творчими особистостями!

Дякуємо організаторам та учасникам семінару! Маємо надію на подальшу співпрацю, успіхів усім і натхнення, миру і оптимізму!

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

31 травня свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ільніцька Олена Вікторівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, злагоди і

ВІДБУЛАСЬ ПРЕМʼЄРА СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ «ПРАВО НА ЖИТТЯ»ВІДБУЛАСЬ ПРЕМʼЄРА СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ «ПРАВО НА ЖИТТЯ»

24 квітня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з грандіозним успіхом відбулась прем’єра соціального проекту Хореографія проти наркоманії та алкоголізму «Право на життя». Виконавцями даної хореографічної