ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

19 квітня 2024 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» ОС «Бакалавр» із випускниками спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Захід організовано за допомогою платформи Google Meet із дотриманням принципів комунікативної толерантності. Учасники форуму висловили свої зауваження і побажання щодо удосконалення чинної освітньо-професійної програми ОС «Бакалавр». Провідною інтенцією колишніх випускників переважно визнано надання здобувачам вищої освіти більшої свободи у розкритті власного художньо-творчого потенціалу у процесі образотворчої підготовки.

Щиросердо дякуємо всім за ефективну співпрацю! Пропозиції будуть обовʼязково враховані! Творчої наснаги, оптимізму та віри в Перемогу!

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА – НЕВІДʼЄМНА УМОВА ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА – НЕВІДʼЄМНА УМОВА ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ

Нещодавно студенти 12 групи мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Музичне мистецтво» разом зі своїм викладачем, доцентом кафедри української літератури та українознавства та кафедри музичного мистецтва Семенчуком Василем Васильовичем, проходили фольклорну практику

ПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2020 – 2021 Н. Р. ІІ семестрПРИЗНАЧЕНО АКАДЕМІЧНУ СТИПЕНДІЮ НА 2020 – 2021 Н. Р. ІІ семестр

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує