ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

14 вересня 2022р. родина факультету мистецтв поповнилась новими студентами. Перше знайомство з першокурсниками на факультеті мистецтв відбулось онлайн. На зборах було розглянуто питання розпорядку та статуту роботи факультету; специфіку навчання за спеціальностями; інформацію щодо поселення студентів у гуртожиток; порядок оплати за навчання.

Терешко Інна Григорівна, декан факультету, розповіла про історію створення факультету та розкрила діяльність основних структурних підрозділів. Завідувачі кафедр ознайомили присутніх з напрямками роботи за спеціальностями. Король Анатолій Миколайович, заступник декана з навчальної діяльності, ознайомив з особливостями організації навчального процесу на факультеті. Волошина Анастасія, заступник декана з виховної роботи розповіла про діяльність творчих колективів факультету. Також студентам були представлені куратори груп. Учасники зустрічі переглянули відео-вітання для першокурсників від членів студради.

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Студенти та студентська рада факультету мистецтв, щиро вітають всіх з Днем працівників освіти! Бажаємо всім міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвої сили і родинного тепла. Хай щедрою буде до вас доля,

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 4 липня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, заступник декана факультету мистецтв Король Анатолій Миколайович! Шановний Анатолію Миколайовичу! Прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо, щоб

Студентка мистецько-педагогічного факультету 25 гр. спеціальності «Образотворче мистецтво» Олена Павленко пройшовши відбір на конкурсній основі Польсько-Американського Фонду Свободи, Фонду «Боруссія», Коллегії Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського взяла участь у програмі