ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА У ХVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «ЕТЮДНИЙ ВЕРНІСАЖ»

У травні були підведені підсумки ХVІІ Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, талановитих дітей, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України. Темою конкурсу було відображення пори року «Весна».

Лауреаткою І премії у номінації «Живопис» (категорія Професіонали) стала доцентка кафедри образотворчого мистецтва Ольга МУЗИКА (живописне полотно «Весняно-сонячно», виконане олійними фарбами на полотні, 60х90).

Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі, бажаємо творчого натхнення, нових живописних творів, досягнення нових вершин!
 І довгоочікуваної Перемоги нам усім!!! Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість жити, творити і працювати! Віримо ЗСУ! Все буде УКРАЇНА!

КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУКОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

Невід’ємною частиною виховної роботи на мистецько-педагогічному факультеті є робота в гуртожитку. Відповідно до графіку, кімнати, де проживають студенти нашого факультету, систематично відвідуються кураторами та викладачами. Відбувається перевірка санітарного стану кімнат,

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30  вересня  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  викладач  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Купчик Валентин Анатолійович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з цим святом! Бажаємо  здоров’я, добра, довголіття,

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітні програми: 014 Середня освіта.