ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ПИСАНКОВА ВЕСЕЛКА»

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ПИСАНКОВА ВЕСЕЛКА»

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прийняла участь у конкурсі «Писанкова веселка», що проводився на факультеті технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка напередодні Великодніх Свят.

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – свято, що символізує перемогу життя над смертю, а Великодня писанка є символом сонця, краси і добра. Мистецтво писанкарства вражає своєю самобутністю. У народі кажуть: «Світ існує доти, поки живе писанка». Сьогодні, коли Україна героїчно захищає свої національні цінності, ми повинні продовжувати тисячолітні традиції наших предків і не забувати, наскільки багатою є українська культура!

На конкурс були відібрані фото дипломних робіт Катерини Козаченко і Анни Зіноватної (керівник – Олена Семенова).

Роботи отримали високу оцінку членів журі, нагороджені Грамотою! Щиро вітаємо наших випускників і їхнього керівника із заслуженою перемогою!!! Бажаємо нових творчих злетів, втілення планів і натхнення! Все буде Україна!!!

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИІ ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ

Нещодавно ми радо вітали нашу факультетську команду хореографів з перемогою у Першій міжвузівській студентській олімпіаді зі спеціальності «Хореографія» яка проходила у м. Одеса 14-15 березня 2016 р. Сьогодні ми хочемо

ВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВВІДПОЧИНОК НА ЛОНІ МАЛЬОВНИЧИХ ПЕЙЗАЖІВ В ПРИЄМНІЙ КОМПАНІЇ ДРУЗІВ

Всім відомо, що відпочинок на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії друзів – ідеальний варіант проведення вихідних, особливо в таку пору року як осінь. Минулих вихідних