ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПІДСУМКИ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

В рамках відзначення Міжнародного Дня танцю на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва.

Відео номери учасників олімпіади оцінювало кваліфіковане журі до складу якого увійшли викладачі кафедри: завідувачка кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Бикова Ольга Вікторівна; кандидат педагогічних наук Сизоненко Вікторія Анатоліївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Маркіна Вікторія Василівна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Подгорінова Анастасія Юріївна; викладач кафедри хореографії та художньої культури Тандитна Ірина Сергіївна.

Хореографічні композиції оцінювались за такими критеріями:

І блок: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

ІІ блок:

– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);

– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,

пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);

– загальне враження (максимум 10 балів).

Викладачі кафедри хореографії та художньої культури дякують всім учасникам олімпіади за чудові постановки, за яскраві враження отриманих під час перегляду номерів! Дипломи олімпіади отримують найталановитіші й найкреативніші конкурсанти!

Вітаємо переможців! Бажаємо нових творчих звершень та відкриттів!!!

Дякуємо керівникам хореографічних колективів за високий професіоналізм у підготовці учасників олімпіади. Зичимо міцного здоров’я та успіхів у творчій діяльності!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Волошин Петро Миколайович. Шановний Петро Миколайович! Вітаючи Вас у цей святковий

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Горчинська Тетяна Сергіївна! Шановна Тетяно Сергіївно! Вітаємо Вас з Днем народження!

ПОЛОЖЕННЯ про ІІІ Всеукраїнську учнівсько-студентську дистанційну олімпіаду з інструментального мистецтва м. Умань 30 листопада 2020 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться