ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА»

Презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина»

Уже вкотре викладачі та студенти мистецько-педагогічного факультету організовували ряд творчих проектів, спрямованих на формування та розвиток творчої особистості, вдосконалення мистецько-освітнього процесу, вирішення глобальних соціальних проблем, а також заради естетичного та морального задоволення глядачів. 14 травня о 15 годині в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться презентація мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина – обдарована дитина».

Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний!