ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!

Студентка факультету мистецтв ОС «Бакалавр» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» Марія Харитонова (клас доцента Віри Калабської) успішно прийняла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Golden Time». У номінації «Струнні інструменти» Марія виборола 2 призове місце.

Серед учасників конкурсу були виконавці з Англії, України, Польщі, Білорусі, Казахстану, Росії.

Оцінювало виступи високоповажне журі у складі якого були: президент Юнеско, солістка театру Бориса Эйфмана Марина Спенсер Оʼнілл; композитор, музичний креативний продюсер, діджей, співак та актор Михайло Гребенщиков, кінорежисер, письменник Ігор Кокарев та інші.

Творчий проект 7 років поспіль розкриває таланти. За цей час з ним співпрацювало 56 членів журі та арт-агентів, у 68 номінаціях премій «Golden Time» взяли участь 2657 учасників з 17 країн світу.

Щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!