ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

ВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні на головному майдані університету відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ «Посвячення у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Привітати нове поповнення до лав університету прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей.
Урочистості відкрила ректор університету – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України Наталія Семенівна Побірченко.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Урочистим супроводом відкриття дійства став гімн України, як символ нашої державної єдності.
Так сталося, що сьогодні на долю нашої країни випали тяжкі випробування, які не залишають байдужими кожного з нас. Тому пам’ять про загиблих військовослужбовців, які захищали незалежність нашої держави було вшановано хвилиною мовчання.

Із вітальним словом до всіх присутніх, і в першу чергу до першокурсників, звернулася заступник міського голови Кирилюк Людмила Миколаївна.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Особливо приємними стали вітання та побажання від поважних гостей, які завітали на свято із держави Польща. Свої привітання висловив доктор габілітований, професор, проректор з науки Державної вищої школи професійної освіти у місті Лєшно, почесний професор нашого університету Алексанр Миколайчак.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

А також доктор габілітований, професор Познаньського університету імені Адама Міцкевича Богдан Вальчак.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Свої привітання висловив почесний гість нашого університету – Генеральний директор публічного акціонерного товариства «Уманьферммаш», заслужений машинобудівник України Ліпкан Анатолій Васильович.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Від імені студентства вітальні слова прозвучали від члена студентської ради університету Юлії Мудрицької.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

В свою чергу, зі словами вдячності та привітання, виступила мати першокурсниці Куцак Валентина Василівна. Та на щасливу долю, як символ України, подарувала ректору університету український рушник.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

У відповідь на такий ввічливий жест, прозвучала «Пісня про рушник» у виконанні кандидата сільськогосподарських наук, доцента, проректора з соціальних питань університету Олександра Семеновича Осадчого.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Композицію «Вчителько моя» подарували усім присутнім вокалісти та учасники танцювальних колективів мистецько-педагогічного факультету.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Уже традиційним стало вручення символічних атрибутів першокурсникам Студентського квитка та Ключа Знань, яким можливо відкрити всі двері до храму науки.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Черговим етапом «Посвячення» стала традиційна присяга першокурсників на вірність нашій Альма-Матер на збереження та примноження її слави. Цьогоріч присягу проголосили студенти Олена Устенко та Віталій Чередник.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Щасливі і схвильовані обличчя першокурсників і їхніх батьків, добрі усмішки викладачів та гостей свята, море емоцій – така атмосфера супроводжувала Посвяту. Завершилося свято виконанням пісні, яка об’єднувала усіх студентів з давніх часів – студентський гімн «Гаудеамус».

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

По завершенні урочистостей відбулося зібрання студентів першокурсників у більш вузькому колі з керівництвом та викладачами мистецько-педагогічного факультету.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Декан факультету – кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник представила студентам їх наставників – кураторів груп, а також познайомила з професорсько-викладацьким колективом факультету.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Заступник декана з навчальної роботи кандидат педагогічних наук, доцент Неля Скрипник розповіла про особливості навчального процесу на факультеті.

ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

І на завершення, відбулася зустріч першокурсників із завідувачами кафедр відповідно до напряму підготовки студентів та кураторами їхніх груп.

Професорсько-викладацький та студентський колективи мистецько-педагогічного факультету радо вітають першокурсників із Посвятою у студенти університету та надіються, що вони стануть гідним поповненням великої, дружньої родини! У добру путь, шановні першокурсники!

Метки: , , , , , , , , , , , , ,

2 коментарі  • серпня 31, 2014