ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ “ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION”

27 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету мистецтв проведено презентацію проєкту “Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union” (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education). Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у фільмуванні відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.
Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня  свій День народження  відзначає кандидат мистецтвознавства,  доцент   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Щербіна Інна Василівна . Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Від

9 листопада 2016 року відбудеться калейдоскоп майстер-класів за участі студентів і викладачів кафедри хореографії та художньої культури в рамках Обласного семінару викладачів музичних шкіл і шкіл мистецтв. Програма секції «Хореографія»

16 травня студенти 53 групи заочної форми навчання спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини складали кваліфікаційний екзамен «Мистецтво балетмейстера та методика викладання художньої культури». Основним