ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Культурно-просвітницький центр ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Найяскравішою подією першого семестру навчального року на факультеті мистецтв є презентація першокурсників. Так, 13 листопада актова зала музичного корпусу була повністю заповнена глядачами та учасниками святкового дійства.

На святковому концерті, присвяченому презентації груп факультету мистецтв, студенти демонстрували свої здібності та таланти. Їхні виступи були надзвичайно цікавими та креативними. Першокурсники постаралися і підготували яскраві, вражаючі номери з піснями та танцями, авторськими відеосюжетами, інструментальними композиціями, оригінальними сценічними рішеннями.

А між презентаціями груп студенти мали можливість розважитися, взявши участь в різноманітних кумедних конкурсах-іграх.
На завершення заходу до студентів звернулася декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна. Вона подякувала та вручила кожній академічній групі першого курсу грамоти і солодкий подарунок. Також на святі були відмічені кращі студенти факультету мистецтв!