ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

27 травня 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури відбулась VІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей та студенти коледжів КЗЛОР “Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича”, Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, Тульчинський фаховий коледж культури.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних жанрах хореографії та виконали тестові завдання з теорії та історії хореографічного мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка з них заслуговує на найвищий бал!

Щиро дякуємо усім вчителям хореографії та керівникам хореографічних колективів за підготовку учасників олімпіади!

Дякуємо за співпрацю! Бажаємо успіхів, натхнення на творчість і талановитих учнів!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 квітня  свій День народження святкує, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Гусак Владислав Анатолійович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я,

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 15 травня свій День Народження святкує старший викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна! Хай будуть з Вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб

«КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ» — ТИ МОЖЕШ СТАТИ НИМ!«КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ» — ТИ МОЖЕШ СТАТИ НИМ!

Шановні студенти!  Реєструйтеся і беріть участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України-2015». Розпочалися вишівські та регіональні етапи. Детальна інформація про конкурс «Кращий студент України-2015», хто, яким чином і на яких умовах